kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Подіумна дискусія “Візія для України”

Я буду модерировать это мероприятие. Приходите!

"Центр політичних студій та аналітики запрошує Вас взяти участь в подіумній дискусії “Візія для України”, яка відбудеться за підтримки Благодійного фонду ім. Богдана Гаврилишина та Національного університету“Києво-Могилянська академія”.

Метою подіумної дискусії “Візія для України” є встановлення конструктивного діалогу в українському суспільстві щодо
визначення єдиного спільного фундаменту розвитку держави.Програма заходу складається з 4 секцій, в яких учасники дискусії в логічній послідовності обговорять шлях від трансформації мрії в концепцію розвитку країни, спираючись на світовий досвід формування національних проектів та модернізацію соціуму, завершуючи узагальнюючою дискусією щодо формування концепції розвитку для України.

Серед учасників подіумної дискусії будуть Вікторія Сюмар, Вадим Колесніченко, Віктор Таран та інші фахові експерти, представники академічного середовища, молоді лідери, громадські активісти.
Активне обговорення та палка дискусія відбудеться 26 листопада 2011 р. о 10:00 год. в приміщенні конґреґаційної зали староакадемічного корпусу Києво-Могилянської академії, за адресою: вул. Г. Сковороди, 2.
Початок реєстрації о 09:30.
Просимо підтвердити Вашу участь, попередньо зареєструвавшись за електронною адресою: media@cpsa.org.ua.
Контакти


Tags: НГО, молодежь, политика
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments