kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Селяни за підтримки «ДемАльянсу» штурмують Полтавську ОДА

"Мешканці одного з маленьких сіл Полтавської області взяли в облогу облдержадміністрацію за підтримки «ДемАльянсу»
Біля будівлі встановлені намети, розведено вогнище, а невеличка група протестувальників навіть прорвалася всередину будівлі незважаючі на протидію міліції. Вони сидять на підлозі, вимагаючи зустрічі з губернатором області.Люди протестують проти свавілля місцевого депутата, який отримав у власність майже все село Соколова Балка. Використовуючи підтримку місцевої влади депутат райради Замула забрав собі приміщення сільського клубу, сільську раду, дитячий садочок, декілька водонапірних башт. Він отримав у власність навіть внутрішні дороги в селі та пам’ятник Шевченку.

Учасники акції, яких підтримала всеукраїнська організація «Демократичний Альянс», вимагають передачі незаконно привласненого майна на баланс сільської ради, відкриття кримінальної справи проти Замули і звільнення з посади голову Новосаджарської райдержадміністрації, який покриває махінації латифундиста.Представники «Демальянсу» підкреслюють, що від п’ятниці оголошено безстрокова протесна акція і в разі ігнорування вимог, буде оголошена мобілізація активістів для продовження протесту вже в столиці під Адміністрацією Президента та Кабінетом Міністрів України.
Анастасія Волинець"

Tags: НГО, молодежь, политика
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments