kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Трое разбойников сбежали из суда в Николаеве

А в это время в столице сотни беркутовцев стерегут пожилую женщину. Но, разумеется, можно сравнить общественную опасность идеологически близких нынешней власти грабителей и ВОНы.
"Троє затриманих втекли з суду в Миколаєві. 19-річного хлопця та його 16-річних товаришів - мали судити за розбій та пограбування.


Але вони побили міліціонера та втекли з конвойного приміщення районного суду. Зараз їх шукають, а матеріали про втечу - міліція передала до обласної прокуратури.

Ольга Передеренко, керівник відділу зв'язків з громадськістю УМВС України в Миколаївській області:

- З метою встановлення місцезнаходження злочинців було введено план-перехват під назвою "Сирена", наразі проводяться заходи, знов-таеки по встановленню їх місцезнаходження, звернулидся за допомогою засобів маосвої інформації до громадян, надали фотографії злочинців, з метою щоб громадяни надали допомогу у їх встановленні."
Tags: криминал
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments