kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Табачник сделал 16 ошибок в ответе "Могилянке"

На офіційному сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України опубліковано дивну заяву, яка "ґрунтовно" пояснює причини ненадання Національному університету «Києво-Могилянська академія» державного замовлення на підготовку магістрів за фахом «журналістика».

Родзинкою заяви є визнання одного з найавторитетніших вишів України заангажованим. 
"Враховуючи певну заангажованість діяльності, Національний університет “Києво-Могилянська академія” єдиний в Україні вищий навчальний заклад, який майже не здійснює й не здійснював підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста..."

 На разі не відомо, скільки проффесорів розробляли шедевр, але рівня їх освіти вистачило принаймні на 12 помилок, які знайшов автор цієї публікації.
 Навіть, якщо не звертати уваги на тупоголовий стиль заяви Міносвіти і чисельні помилки в шедевральному науковому творі, між рядків легко прочитати банальну помсту пана Табачника Могилянці за погляди її керівництва, зокрема висловлені в книзі “Час “дешевого клоуна”.

Тож невдовзі можна чекати на нові політичні репресії проти Могилянки, закамуфльовані під обмеження, скорочення, закриття, "випадкові" непорозуміння тощо...


Originally posted by wetally at Помста "дешевого клоуна" або "мая твая учіть грамата і жізні"?
Tags: ВУЗы Николаева, Могилянка, Табачник
Subscribe
promo kurush1 февраль 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments