kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Райдер Табачника для телеканалів не передбачає дискусії на професійну тематику

Поучительная история. Немужественные у нас какие-то политики, боятся дебатов с женщинами ;-)

"Історія з життя. Підчас відрядження до Росії, у Санкт-Петербурзі, мене телефоном запрошують на «Шустер LIVE» у цю п’ятницю. Тема - «Уроки Табачника», опорні точки дискусії – критика Президентом гуманітарної сфери загалом і дій міністра зокрема. Присутність Дмитра Табачника анонсована і гарантована.

Задля виняткової нагоди обговорити «вживу» з міністром кричущі проблеми української науки й освіти жертвую цілим днем у Пітері. Адже більше двох років уже спілкуюся з міністром лише дистанційно. Навіть враження склалося, нібито хтось когось уникає. При цьому чітко знаю, що цей «хтось» - точно не я :).
 
Уже в Києві, за 3 години до ефіру сидимо і дискутуємо в команді – прийде чи не прийде Табачник? З одного боку, йому на тлі жорсткої критики начальства потрібна громадська підтримка. З іншого – вона йому не світить, якщо він матиме гідних опонентів – навіть Президентові терпець увірвався.

Дзвінок зі студії за 1,5 години до початку ефіру позбавив дискусію будь-якої інтриги. Зі студії подзвонили, вибачалися і повідомили, що Табачник оголосив умовою власної участі в «Шустер LIVE» відсутність у студії двох експертів – мене і Володимира Яворівського, також попередньо запрошеного.

Позицію представників програми я розумію добре. Їм важливіше побачити в студії Табачника і поставити йому запитання, навіть якщо він не готовий до професійної дискусії. У цьому разі звичайно вибір – на користь чиновника.

А сам Табачник? Йому легше говорити про «навколополітичні» теми, ніж обговорювати реально фахові проблеми? Або ж переповідати народові власне (єдино правильне) бачення цих проблем без жодного ризику «нарватися» на уточнюючі запитання… Адже доведеться публічно відповідати – а відповідати нема чим. Легше «почистити» список запрошених від незручних опонентів.

Виходить, Табачник боїться професійної розмови, і його райдер, надісланий до «Шустер LIVE», це підтверджує. А питань у мене, насправді, багато – не менше, ніж у Президента.

І все ж сподіваюся – що в «справжнього» полковника Дмитра Табачника вистачить таки мужності зустрітися публічно з опонентами «на рівних», а не для гри у піддавки. Доки він ще працює міністром, від якого залежить доля української науки й освіти. Принаймні я готова до цього у будь-який зручний для нього час. Як у давні часи – прошу вважати це викликом."
Originally posted by lesyaorobets at Райдер Табачника для телеканалів не передбачає дискусії на професійну тематику
Tags: ВУЗы Николаева, Табачник
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments