kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Хорошая новость: заживо сгорел еще 1 депутат

Отменив законы Украины, "голубые" думали, что смогут отменить законы физики. Не вышло. Уже не новая, но теряющая актуальности мысль.
Обстоятельства, кстати, очень похожи на прошлый случай: Радость по поводу смерти депутата-регионала Лисина:
- утро после пьянки,
- дорогая машина
- дикая скорость,
- полное игнорирование ПДД, обязательных лишь для лохтората.
Разница в том, что на сиденье рядом с Лисиным была женщина, а с Азарченко - мужчина. Хотя мало ли, время сейчас такое...

Вроде и даются сигналы голубым: вера в собственную всесильность и безнаказанность совершенно не обоснована. Есть гораздо большие силы, которые призовут к ответственности каждого.

Что ж, ждем дальнейшего развертывания трагикомедии: заявит ДПС о скорости 20 км\ч и абсолютный трезвости депутата. Потом чечетовы начнут рассказывать о спасенных Азарченко зайчиках и лисичках. А бродские обрушатся гневом на тех, кто выступит против немедленного причесывания мертвого депутата к святым.

Интересно, кто следующий?

--------------------------------------

У вчорашній аварії в "Porsche" згорів депутат
У вчорашній аварії в "Porsche" згорів депутат
Вчора на Столичному шосе рано вранці, в 4.05, розбилася машина Porsche 911 Carrera 4S (вартість близько $ 200 тис), пише Сегодня.
За кермом машини був співвласник мережі магазинів домашнього текстилю Linens 37-річний Олег Азарченко. У цю ніч він відзначав свій день народження в ресторані. У нього залишилися дружина Катерина та двоє маленьких дітей.
"Я йшов вранці за пивом в ларьок. Перейшов шосе. Паркан стояв, лампочки червоні горіли. Майже дійшов до магазину, обернувся побачив машину, що пролетіла. Швидкість була не 100 і не 200 кілометрів. Може, 250 або 300. Я не зміг її навіть розгледіти. Купив пиво, йду назад, бачу, горить машина, навколо купа пожежників, міліція з'їжджається. Я від гріха подалі втік", - каже місцевий житель Сергій.
Посеред Столичного шосе поставили паркан, за яким будують естакаду. Тому з Конча-Заспи рух йде вправо. Водій Porsche не звернув, а поїхав прямо в зелений паркан, який ззаду підперли 50-сантиметровими бетонними блоками. Один з них машина розбила навпіл, проїхала ще кілька метрів, впала в 1,5-метровий котлован і загорілася.
Друга дитинства Олега, Євгенія Морозова, викинуло через матерчатий дах, він помер у кареті швидкої допомоги, Олег і дівчина Євгенія обвуглилися до невпізнання. Завдяки щасливому випадку робочі, які знаходилися в цей час там, не постраждали. Попередня версія - водій не впорався з керуванням. Хоча, враховуючи те, що у він святкував свій день народження, є версія, що Олег був напідпитку.
Олег проживав в елітному селищі "Сосновий бір", будинки в якому коштують $3 - $5 млн. Біля двоповерхового будинку вчора ввечері нікого не було, автомобіль дружини "BMW" стояв біля гаража, а Катерина з дітьми була на відпочинку. День народження вони збиралися відзначати на цих вихідних.
"Якщо всі думають, що у нього був багатий тато, це не так. Це та людина, яка сама, своїми руками, зробила усе, що мала. У гонках він не брав участь, а просто їхав з місця святкування. Відзначали на свіжому повітрі. П'яним він не був, я вас запевняю. Тому дуже дивно, що він туди в'їхав. Адже кожен день там їздив. Можливо, якась технічна несправність", - розповів друг і компаньйон по бізнесу Олексій.
Азарченко був депутатом Васильківського райради від партії "Сильна Україна" Сергія Тігіпка. Але в центральному офісі партії вчора ще не знали про трагедію.
Tags: Тигипко, политика
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments