kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Русский идиотизм: перед приездом Путина красят траву, а после - сворачивают газоны

Такая ситуация неизбежна. Уничтожение выборов и СМИ имеет следствием исчезновением обратной связи с гражданами. Диктатор начинает жить в искривленной (и крайне лестной) реальности, которую формирует обслуга.
А когда в День Х его гильотинируют, он преисполнен удивления: "Как же так вышло-то, а? Меня ведь все любили! Страна процветала! Все были счастливы!".
__________________________________________

У блогах з’явилися відеосвідчення "зникнення" нового газону з Пскова: після візиту прем’єр-міністра Володимира Путіна розстелені напередодні рулони дерну звернули і відвезли. Блогери і коментатори припустили, що газон подорожує по країні разом з Путіним. Це нагадує попередній потьомкінський випадок - "гідропосів"-фарбування трави в Саранську


Відомий радіожурналіст "Ехо Москви" Володимир Варфоломєєв повідомив у своєму блозі в Живому Журналі, що напередодні візиту прем’єр-міністра між дерев настелили так звані газони. Вигода очевидна - після використання такий газон можна зібрати і вивезти. Що у Пскові й зробили відразу після закінчення візиту прем’єр-міністра.


Як припустив Варфоломєєв, мова йде про ексклюзивні газони, які возять по всій країні "у путінському обозі". Однак ця версія може бути і помилковою. Адже з Кремля вже неодноразово звучали заяви про те, що регіонам потрібно надати більше самостійності. Можливо, використання при будівництві потьомкінського села технології змінного газону - це якраз випадок прояву ініціативи на місцях.

На YouTube з’явився іронічний ролик "Путін. Псков. Порядок", що зібрав уже більше 30 тис. переглядів і стверджує, що "всі, хто в кризу буде ціни піднімати, - ай-яй-яй від Путіна будуть получати". Відеорядом стали кадри підготовки міста до високого візиту: крім укладання газону, у Пскові фарбували водостічні труби, приводили до ладу дороги і так далі.
Другий ролик демонструє, що газон випарувався:
Коментатори жартують і роблять припущення: "Многоразовенько. Не здивуюся, якщо перед візитом газон спішно здерли з футбольного поля, наприклад"; "Найімовірніше, газон подорожує по країні разом з Путіним". Пропозиція звернутися до відповідальної особи і дізнатися подальшу долю дерну залишилося без уваги.
Нагадаємо, попередній скандал з "потьомкінськими" газонами стався минулого тижня в столиці Мордовії Саранську. В інтернеті з’явилися фотографії, на яких видно, як на обнесеній парканом (до речі, пофарбованим у кольори російського триколора) території навколо новенького перинатального центру робітники в зелених дощовиках фарбують землю в зелений колір. Інші знімки є вид зверху на результат цих праць.

Також на YouTube з’явився відеоролик, в якому робітники розпилюють фарбу зі шлангів. Щоправда, згодом виявилося, що ця процедура називається Гідропосів і широко застосовується при створенні газонів. Емульсію, в яку входить фарбувальний реагент, насіння трави і гідрогель, розпилюють на підготовлених ділянках землі. Вона утримує вологу, внаслідок чого трава виростає швидше. І якщо в перші дні обробки такий газон виглядає моторошно - як неприродно синьо-зелений грунт, то через пару тижнів він виглядає справді красивим і доглянутим.
У коментарях до відеозапису в YouTube деякі вказали на цей факт, закликавши автора не нагнітати ситуацію і не "випинати власне невігластво". Але більшості росіян, схоже, така технологія все ж незнайома, і в пам’яті у них спливають тільки старі армійські байки про те, як солдат виганяють на фарбування трави до приїзду генералів.
Справедливості заради, можна зазначити, що у разі Саранська засіяти газон можна було постаратися раніше, а в цілому робити це не тільки до приїзду VIP-гостей. Можливо, тоді росіяни перестали б "страшитися" подібних процедур.
Tags: День Дурака, РФ, политика
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments