kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Як спамер Сухомлін розвів журналістів та інтернет середовище України

Это так по-украински, когда журналисты гонят друг на друга!
-----------
В Українському Фейсбуці почалася якась істерика щодо "закриття екаунту Миколи Сухомліна". Спочатку усі медіа як лохі повелися на його лист-звернення. В ряду лохів опинилися: Українська правда, Український тиждень, Новинар і т.д. 

Сьогодні істерика досягла апогею. Створили окрему групу


Там вже встигли відмітитися:
Редактор інформ-центру "Коммерсант-Украина" Sergii Gorbachov: Пожалуйста, рассылайте приглашения в группу всем, кому сочтете нужным

Нардеп-бютівець Віктор Уколов Якщо профіль Сухомлина не буде відновлено адміністрацією ФБ, треба зробити звернення до впливових західних газет для підриву незаслуженоï демократичноï репутаціï цієï соцмережі.

А тепер розберемося по порядку. Хтось читав правила користування Фейсбуком? Засуспендити профільт можуть лише за поширення екстремізму, жорстоких, порнографічних (еротичних) матеріалів та за скарги щодо спаму.

Пан Сухомлін як раз і засвітився активною спамерською діяльністю. Він по 10 разів на день фігачів свої фотки, відео, куди вставляв як теги, політиків та усіх своїх друзів. Кожен день починався с того, що я розгрібав все це лайно в себе на стіні та видаляв теги з фоток, відео.

Комусь це набридло. Коли в черговий раз позбавлялися від сміття, то ставили "спам". От великодушна адміністрація Фейсбука і зробила подарунок.

А те, що це співпало із публікацією відео - випадковість. Якщо б його забанили на моменті, коли виставив відео із Ющенком, що колупається в носі. Він би і на Юща наїхав, що йому дзвонили та погрожували.

Чому кожен адекватний блогер, журналіст повинен засудити вчинок Сухомліна? Бо цей "активіст" робить вкрай небезпечну річ:
1. зловживає проблемою цензури та тиску на блогерів. Тобто використовує болючу тему задля підвищення собі піару та виправдання своєї недолугої діяльності;
2. Примазується до тих людей, які дійсно постраждали від тиску. Наприклад, bilozerska.
3. Отже, така діяльність грає на руку авторитарній владі. Бо коли наступного разу дійсно натиснуть на блогера, то вони згадають цього клоуна і скажуть, що все це - фальш.

Та і взагалі, чи є інші докази (крім заяви Сухомліна), що йому погрожували?

Що треба зробити:
1. Публічно пристидіть Сухомліна;
2. Розфоловити/розфрендити його;
3. І зазначити (в себе в соцю медіа), що це не є фактом кібер-цензури.
Originally posted by jesfor at Як спамер Сухомлін розвів журналістів та інтернет середовище України
Tags: СМИ, скандалы блогосферы, цензура
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments