kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Сьогодні в українців вкрали 30 млрд грн. Відтепер так буде щороку

Сьогодні ВРУ в другому читанні затвердила законопроект №7532, який істотно змінив процедуру державних закупівель. З моменту вступу закону в дію, нас з вами обкрадатимуть приблизно на 30 мільярдів грн. щороку.

Арифметика така: в 2010 р. через держпідприємства, в яких державна частка акцій перевищує 30 відсотків (наприклад, «Нафтогаз», «Укрнафта», «Дніпроенерго») пройшло 132 млрд. грн.

Відтепер ці гроші розпилюватимуть по схемі «закупівлі в одного учасника» (тобто без будь-якого конкурсу, а за «вмотивованим» рішенням чиновника), через прописану в законі можливістю «виникнення особливих чи соціальних обставин». На відео нижче – більшість свідомо залишає цю шпарину в законі, після того як я і Томенко намагаємося закрити її поправками. Зверніть увагу, як доповідач підміняє поняття, аби заплутати присутніх у залі журналістів.

</lj-embed>
Tags: Партия регионов, политика
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments