kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Партия регионов называет "Детей войны" ряженными

Напередодні державного Свята Перемоги трапилася подія, на яку не очікували ані в Партії Регіонів, ані серед опозиційних політиків. 6 травня 2011 року в прямому ефірі «Шустер Live» Народний депутат Владислав Лук'янов глибоко образив Дітей Війни, назвавши їх "ряженими" тільки за те, що вони не погодилися з політикою Партії Регіонів. Дивіться запис ефіру.

Регионал и бютовец подрались из-за газа | Криминал и происшествия | СЕГОДНЯ

Люди бурхливо висловили ставлення до існуючої влади, звертаючись до депутатів Чечетова і Лук'янова.

Сторожук Анатолій Іванович, ветеран праці:
"... Я пропрацював 37 років на випробуванні літаків... І заробив пенсію 1000 гривень!... Я втратив слух і глухий... Ми працювали по 2 зміни. А ви кажете - кого ви сюди запросили?!... Що б ви на нашому місці сказали, якби були голодні і босоногі? На що ми жили? Ви довели до цього! Ви таке говорите тому, що цього не пізнали! Ви нас ніколи не зрозумієте!"  

Сердюк Олександр Григорович
: "... 51 рік стажу і ще працюю... Партія Регіонів, я хочу сказати, зараз в церквах моляться, хай нам Бог здоров'я дасть пережить донецьку власть! І скажіть своєму прем'єру, нехай він вибачиться перед учасниками війни, перед дітьми, перед всім українським народом! Яке він сказав ганебне слово: "Хай не скиглять, беруть лопати і йдуть працювати. Да, учасники війни брали лопати, вони копали окопи, вони копали ями. Вони все робили! Ми, діти війни, з п'яти років працюємо! І ще зараз маємо в руках лопату! Ви сказали, скиглите?! Ми не скиглим! Весь український народ вже завив після ваших реформ, після "добавок" до пенсій... Жити далі не можна. Задумайтесь!"

Зорянський Анатолій:
"... У мене пенсія 830 гривень. Скільки коштує капуста? 22 гривні! Жити не можливо! Я за квартиру заплатив 835 гривень! Ось ваша партія, "регіонали" під керівництвом... "

Скрипченко Марія Петрівна:
"А мене до сліз торкнули Ваші слова! Коли ви сказали: "Це ж сидять не ветерани, а діти війни!" Мені 70 років через 2 роки! ... Ви образили до глибини душі! У мене 46 років стажу! Я інженер за освітою! Пенсію маю, на яку не проживеш і не полікуєшся. А ви зневажаєте нас, 70-річних! "Ви кого зібрали?!": хіба можна так говорити?!"

Фролова Людмила Володимирівна:
"Ми всі глибоко поважаємо учасників війни... Ми кожен раз незалежно від того, висить чи не висить прапор, йдемо і низько вклоняємося і йдемо з квітами до пам'ятника слави. Але справа у тому, що повинна бути елементарна совість у тих, хто керує державою... Ви повинні зрозуміти, що тут не ряжені сидять, а прості українці!"

Прикро, що пасивність опозиційних сил призвела до того, що люди похилого віку висловили готовність підставити свої плечі сильним і здоровим, а також матеріально забезпеченим політикам, аби ті хоча б щось робили...

Валентина Володимирівна:
"- Я хочу звернутися конкретно до Лук'янова і до Чечетова. Що я мушу зробити? Як стати перед вами на коліна, щоб ніколи вас тут на бачити?! Як ви можете говорити таке?! Безстидники ви!!! Я проробила також 40 років! Я інвалід по онкології! І мій батько з перших днів загинув там на війні! Він хоче бачити ваш прапор?!!! Він не хоче бачити цього іздєвательства вас над нами! Не цікавить ваш прапор! Куди хочете, його надівайте, наряжайтесь, ходіть, гуляйте, пийте в своїх хоромах, але нас не зачіпайте! - А ви боріться (звернулася до Медведєва і Донія). Хоч які ми хворі, ми вам поможемо, вірте нам! І наші онуки готові помогти! Щоб ніколи не бачили люди цих "діріжоров" безграмотних (звернулася до Чечетова), бо тільки язики до колін!"


Народний депутат України Юрій Стець з цього приводу зробив заяву на власній сторінці фейсбук: "Схиляю голову перед сивими людьми, (не радію, зовсім за те, що чморили депів від ПР), в тому крику душі є вина не тільки чечетоволук'янових, в тому вина усіх політиків, в тому числі і моя, чи соромно? Так, але думаю жити з тим і не визнавати того, нічого не змінювати, не припустимо..." 
  

Не зважаючи на те, що одночасно були публічно принижені і Діти Війни і редакційний колектив «Шустер Live», якому по-суті кинуто звинувачення у підтасовках і маніпуляціях при підборі аудиторії, рішучесті Савіка Шустера вистачило лише на те, щоб дати слово ображеним гостям студії. Хоча в подібній ситуації Кисельов просто видворив зі студії Олеся Бузину.
 
Оскільки Савік Шустер публічно не відреагував і навряд чи відреагує на персональний закид представника влади щодо "ряжених" гостей студії, це може означати або його м'якість і нерішучість, або страх зіпсувати дружні відносини з Партією Регіонів.

Не виключено, що в разі протестів керівний апарат ПР змусить депутата Владислава Лук'янова "зам'яти" інциндент шляхом оприлюднення вибачень. А тим часом офіційний сайт Партії Регіонів нагородив Лук'янова ПіАр-публікацією про вчорашній ефір. "Ряжених", звісно, в новині не згадали.

І ці факти свідчать, що хамство, зневага до Дітей Війни, яка виражена публічно Владиславом Лук'яновим - це офіційна позиція Партії Регіонів, що марно намагаються прикрити червоними прапорами.
___________________________________
Беда с говорящими головами. Все люди, у которых есть мозги и воля, заняты практически полезной деятельностью. То есть - безудержным дерибаном.
Вот и выходит, что время для походов на ток-шоу, интервью, эфиры и прочей активности есть только у наиболее обделенных членов Партии Регионов - Колесниченко, Лукьянова и т.п.
Если бы руководство партии умело заглядывать в будущее, то угрозы от деятельности "говорунов" попытались бы минимизировать.
Но делать это некому.
Tags: Партия регионов
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments