kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Табачник заставит ВУЗы сдать 25,6 млн. грн. частной фирме

«Щоб твій університет з’явився на цьому сайті, треба віддати кілька тисяч гривень на рік. Якщо взяти загальну кількість університетів, то можна тільки уявити, які гроші за цим стоять» - розповів «Свідомо» ректор одного з університетів.

Йому, як і решті керманичів українських вишів, надійшла вимога від Міносвіти підписати договір з ТОВ «Імперія інфо». Компанія є власником сайту www.osvita.org. Його Дмитро Табачник урочисто представив і рекомендував ще у жовтні 2010-го як нового і потужного інформаційного партнера Міносвіти.

Сайт щодня викладає стоси новин і повідомленням – про останні рішення Табачника, про реформи у вишах і новини від ректорів. «Свідомо» здобуло підтвердження тому, що це чергова схема заробітку Міносвіти.

Кому і скільки МОН дав заробити кілька мільйонів 

«Свідомо» здобуло копію договору, який університет має підписати з власниками сайту.Власники сайту просять з ректорів по 7,5 тисяч гривень за квартал. Тобто – 30 тисяч на рік, за які виш внесуть у базу і періодично писатимуть про нього.

А це – вимога Міносвіти підключитися до сайту. Фактично, це доказ того, що МОН узаконив заробіток приватної фірми на університетах.
Далее

Tags: ВУЗы Николаева, Табачник, коррупция
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments