kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Націоналіст і християнський демократ лобіюють «пивників»

Пам’ятаєте як нам пообіцяли прибрати пиво та тютюн з київських кіосків? Але потім КМДА порадила Київраді відкласти це рішення. Це відбулося на звернення «окремих громадян» до відповідних структур. Тоді я зробила депутатське звернення до столичної прокуратури, щоб довідатися хто опротестував рішення Київради щодо заборони продажу алкоголю та тютюну у МАФах.
В НУНС уверены, что отставка Балоги будет благом для страны

Список осіб мене дещо вразив:
 
Щодо Джоджика та Слободяна зрозуміло. Першій – власник тернопільського пивзаводу «Опілля», а другий – «Оболоні». В принципі, зрозуміло й з Костенком – турбується про статки свого основного спонсора (хоча як націоналіст повинен перейматися здоров’ям нації та стояти на передовій у боротьбі із поширенням вживання алкоголю). А от що тут шукає Стретович, політик з амбіціями відстоювати християнські цінності в державі, – питання.

До речі, група «борців за здоров’я української нації» не змінюється. У 2009 році робила звернення до Конституційного суду України, щоб довідатися прізвища нардепів, які збирали підписи колег для визнання прийнятого закону про збільшення акцизу на пиво неконституційним (через КСУ).


Тут хочу згадати історію із цигарками: коли вони стали дорожче шоколаду - рівень щоденного куріння впав на 15%. Й це не через те, що всі різко кинули погану звичку, а тому, що багато дітей не почали їх купляти. Сьогодні пляшка пива коштує дешевше соку: сік коштує від 5 грн, а найдешевше пиво – 3,5-4 грн.

P.S. Хочу подякувати бюро журналістських розслідувань «Свідомо» за висвітлення цієї тематики: про шкідливість пива і про пивне лобі.
Originally posted by lesyaorobets at Націоналіст і християнський демократ лобіюють «пивників»
___________________________________________________________________

Стретович - фигура странная. Понятное дело, что к христианству и демократии он имеет такое же отношение, как к вуду и феминизму.
Но со Слободяна реально надо пылинки сдувать - он едва ли не единтсенный "свидомый" олигарх в стране.
Какая уж тут демократия...
Tags: политика
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments