kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

"Мерітократична партія України" зареєстрована

Зареєстровано 187-му українську поліпартію – "Мерітократична партія України".


Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав наказ про реєстрацію нової політичної партії - "Мерітократична партія України".

Реєстрацію організації було здійснено на підставі офіційного повідомлення, що отримав Мін‘юст, про створення "Мерітократичної партії України", затвердження її статуту та програми. Відповідні рішення були ухвалені Установчим партз’їздом 22 січня 2011 року.

Метою діяльності партія визначила побудову в Україні передової інноваційної, екологічної, справедливої та успішної країни, яка здійснить цивілізаційний внесок у розвиток всього людства та створить рівні можливості для необмеженої самореалізації та гідного життя кожного громадянина України завдяки побудові принципово нового суспільства, заснованого на ідеях мерітократії. Цю мету партія збирається реалізувати шляхом активної участі у виробленні та реалізації державної політики через отриману на виборах владу.

За інформацією, наданою до Мін’юсту, головою "Мерітократичної партії України" обрано Шевченка Ігоря Анатолійовича (голова ГО "Мерітократична Україна").

Політична партія "Мерітократична партія України"
стала 187-ю партійною організацією, зареєстрованою в Україні.
Tags: идеология, политика
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments