kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Россия сговаривается с Турцией против Вселенского патриарха Варфаломея - WikiLeaks

WikiLeaks опублікував дипломатичне листування, в якому йдеться про існування планів Москви щодо перенесення Вселенського Патріархату в Росію.Грецькі інтернет-ресурси опублікували аналіз дипломатичного листування – в основному американських посадових осіб, – присвяченого відносинам Константинопольського Патріархату і РПЦ. Листування стало доступним завдяки проекту WikiLeaks. Зокрема, як повідомляє популярний православний блогер Ігор Гаслов, це стосується телеграм "Кабельгейта" під номерами 06ANKAPA2597 і 08ISTANBUL595. Про це інформує «Релігія в Україні».
 
Основний висновок проведеного аналізу – Вселенський Патріархат всерйоз стурбований "імперіалістичними амбіціями Москви" та її можливостями щодо впливу на турецький уряд.
 
Зокрема, в листуванні згадується, що ще в 2006 р., в ході зустрічі прем'єр-міністра Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана і міністра закордонних справ Греції Дори Бакоянні, на якій обговорювалося питання передачі Фанару нерухомості на Принцевих островах, главою турецького уряду була згадана позиція Москви з цього питання.
 
У 2008 р., після невдалих переговорів між Константинопольським і Московським Патріархатами про призначення російських священиків у будинкові храми при російських диппредставництвах у Туреччині, Вселенський Патріарх Варфоломій висловив стурбованість імперіалістичними і експансіоністськими домаганнями Росії.
 
За словами оглядача, в США і Вселенському Патріархаті серйозно розглядають можливість існування в Москві планів з перенесення (за допомогою турецького уряду) реального управління Вселенським Патріархатом у російську столицю і створення, таким чином, у Москві цього "Третього Риму". Уряд Туреччини, зі свого боку, також може бути зацікавлений у цьому проекті, оскільки впродовж багатьох років перешкоджає нормальному функціонуванню Вселенського Патріархату на території турецької держави і взагалі бажав би зникнення Вселенської Патріархії з турецької території.
<a href="http://risu.org.ua">Джерело публікації: risu.org.ua</a>

______________________________________________________
Вся это возня лишний раз свидетельствует абсолютно мирской характер деятельности т.н "православных церквей".
Из заботят власть, деньги и привилегии.
Это политические организации, не имеющие к религии никакого отношения.
Tags: РПЦ, международные отношения, политика, религия
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments