kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

63-річний священик виграв чемпіонат з пауерліфтингу - підняв 375 кг

Kovalyov.gif63-річний запорізький священик, настоятель Свято-Троїцького храму протоєрей Василь Ковальов став чемпіоном України з пауерліфтингу, що проходив у Полтаві. У сумі силового триборства він підняв 375 кг. А у жимі штанги лежачи зафіксував 95 кг. Це рекорди України серед атлетів-ветеранів. Тепер його запрошують на світову першість до Лондона.

О.Ковальов розповів, що за дві години занять штангою і гирями піднімає 14 тонн. І це – під час Великого посту. Неймовірно, але повна відсутність тваринного білка у весняному раціоні не заважає літньому священикові показувати результати, дуже непогані навіть для молодих "качків".

"Священик – це обличчя приходу, приклад для всіх. Хочу сподіватися, мій приклад цікавий не тільки для молоді, але й для моїх однолітків", – розповідає протоєрей Василь.

 

У молодості брянський комсомолець Вася Ковальов займався боксом. Потім перебрався в Україну. Був вчителем фізкультури в сільських школах. Потім директорував. За силу і справедливість хлопці його дуже поважали.

А на початку 90-х о. Василь Ковальов відкрив свою дорогу до храму.

"Коли є здоров'я і сили, то все встигаєш! У кожної людини година-дві на день знайдеться, щоб позайматися своїм здоров'ям. Адже безкоштовно ж, і велика економія на дорогому лікуванні, – пояснює священик. –  Десять років тому Господь дав випробування – через кісту видалили нирку. Лікарі сказали, що більше трьох кг піднімати протипоказано. А я через чотири місяці присідав зі 100-кілограмовою штангою ", – розповідає священик.

Місцевою легендою став випадок, як їхав священик в нічному приміському поїзді. Троє молодиків причепились до вагітної жінки, що сиділа поруч. І дуже скоро покаялися у недобрій поведінці. А коли зажило, самі з'явилися в храм з вибаченнями.

Кілька разів на тиждень священик тренується в секції важкої атлетики Палацу спорту містечка Токмак - того самого, де давним-давно починалася українська половина його життя. На чемпіонат до Полтави вирушив разом з добрим другом, заслуженим тренером України Геннадієм Петренком.

Зірку православного пауерліфтингу тут же запросили на два міжнародні чемпіонати серед ветеранів – європейський в Чехії і світовий у Лондоні. Про це повідомляє ТСН.
__________________________________________________
<a href="http://risu.org.ua">Джерело публікації: risu.org.ua</a>


Вот как бывает, оказывается...
Tags: религия
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments