kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Wikileaks: Молдавия хотела отдать Украине Приднестровье

Прозахідні політики Молдови розглядали теорію про можливість приєднання Придністров'я до території України.Депеша під назвою "Україна/Молдова: Придністров'я і причини двостороннього роздратування" була направлена американським посольством у Києві у 2007 році за результатами розмов з українськими політиками, які і розповіли про ідеї молдован.
Задля вступу Молдови до ЄС пропонувалося щоб територія Молдови, що знаходиться на правому березі Дністра, була приєднана до Румунії, можливо на умовах наднаціональної структури "Романова", пише румунське видання HotNews.ro з посиланням на документи Wikileaks.

Водночас, за теорією, Придністров'я мало приєднатися до України.

Тодішній заступник міністра закордонних справ України Андрій Веселовський висловлював стурбованість з приводу відносин Молдови з Румунією. Цю стурбованість, за його словами, також поділяв тодішній заступник глави секретаріату президента Олександр Чалий.
_____________________________________


Интересный проект.
2 маленьких вопроса:
1. Зачем это Украине?
2. Что об этом думают приднестровцы?
Tags: Молдова, Приднестровье, скандалы блогосферы
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments