kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Похищение палестинца Моссадом как индикатор деградации спецслужб Украины

Заступник директора єдиної в Секторі Газа електростанції Дирар Абусісі розповів подробиці свого викрадення адвокату.За словами Абусісі, 19 лютого у вагон, у якому він їхав у Київ з Харкова, увійшли три чоловіка, двоє з них у військовій формі. "Вони попросили його показати паспорт, але він відмовився. Вони почали йому погрожувати й силою забрали документ. Потім вони силоміць змусили його вийти з поїзда на станції біля Полтави", - говориться в повідомленні Палестинського центру з прав людини..
"У цей час Абусісі вже був у наручниках і з мішком на голові", - повідомляє адвокат.
Палестинця транспортували в машині в Київ. Там його тримали у квартирі, де були ще 6 осіб, які представилися членами Моссад.
За словами Абусісі, члени Моссад допитали його одразу, а потім транспортували на літаку.
"Переліт тривав 4 або 5 годин і приземлився в невідомому Абусісі місці. Через приблизно 30 хвилин літак знову злетів", - сказано в повідомленні.
Переліт тривав близько години, після чого палестинець опинився в Ізраїлі. Абусісі також розповів адвокатові, що в протягом 25 днів йому відмовляли в контакті з адвокатом. За його словами, весь цей час його напружено допитували.


Дірар із своїми дітьми

Палестинський центр з прав людини також зазначає, що після того, як з'ясувалися деталі викрадення, у них "немає сумнівів, чи була участь міжнародних сторін, особливо оскільки Абусісі не був арештований українською владою", - відзначається в повідомленні.
У той же час у вівторок мировий суд Петах-Тікви продовжив на дві доби термін попереднього арешту Абусісі.
Його адвокати відмовилися коментувати це рішення у зв'язку із забороною на публікацію будь-яких подробиць цієї справи, повідомляє  IzRus.
Разом з тим, адвокати відзначили, що Абуcісі заперечує інкриміновані йому обвинувачення в причетності до терористичної діяльності.
Також у вівторок друзі й члени родини Абусісі провели сидячий страйк перед штаб-квартирою ООН у Секторі Газа. Вони вимагали його звільнення, повідомляє Ma'an news.
"Родина Абусісі засуджує цю ізраїльську спробу опорочити репутацію грамотних палестинців", - заявила сестра викраденого заступника директора електростанції.
__________________________________________________

Захватывающая история, в очередной раз доказывающая, что жизнь намного интересней шпионских фильмов и романов.

Полностью насладится сюжетом мешает 3 мелочи.

1. "Права человеков" существуют в неразрывной связи  с военно-политической мощью государства, гражданами которого "человеки" являются.
Гражданин, которому не повезло - в кармане паспорт государства, не обладающего атомными бомбами и авианосцами, не имеет прав вообще. Никаких.
Таким образом, словосочетание ПЧ следует читать как "права евреев", "права европейцев", "права американцев".

2. Спецслужбы Украины окончательно деградировали. Годы кадровой чехарды и распределения должностей между мужьями нардепов и медиа-олигархами привели к закономерному результату: полная импотенция. На большее, чем прессинг подростков из ДемАльянса или блоггеров-киноманов, они не способны.
Встреча с реальными профессионалами оставляет службистов в глубоком недоумении.

3. Украина окончательно утратила политическую субъектность. Государство не имеет реального контроля над происходящим на своей территории.Начиная с глобальных вопросов  - (верстка бюджета МВФ) заканчивая локальными (контроль за пересечением границы).

Такие дела.

П.С. С другой стороны, кто бы не писал сценарий очередной "цветной революции" - он может быть уверен: со стороны украинских спецслужб угроз нет.
Tags: евреи, спецслужбы
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments