kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Не вірте у блогерів-підривників!

Невідомий блогер бере на себе відповідальність за підрив пам"ятника Сталіну у Запоріжжі.
Певно, вже не залишилося людей, які не прочитали б оце:
http://kikhot1953.livejournal.com/1304.html

Перша моя думка була - хтось, ні з чим не рахуючись, піарить свій блог. Але прочитала уважно, і бачу - ні. Пише професіонал, а в професіоналів у підкорці сидить не світитися.

Сказати вам прямим текстом, що це таке?
Це російські спецслужби (другий варіант, менш імовірний - якась наша силова структура), які насправді підірвали цього Сталіна, відводять від себе підозру. Звинувачення у підриві "тризубівців" розсипалось, "страшна націоналістична організація" виявилась ні до чого. То хай це буде хоча б націоналіст-одинак, якого хоча б морально підтримають націоналісти - хибний слід, по якому зараз пустять слідство і громадську думку.
 
Можете мені вірити: специ-підривники (не такі, які працюють, скажімо, на шахтах, а справжні, диверсанти), або служать у силових структурах і виконують накази, або не служать і сидять тихо на пенсії або десь працюють, і мовчать про свої навички. Хтось із них за великі гроші, можливо, міг би піти на кримінал. Але всі вони принципово аполітичні і з власної волі не підуть підривати ні Сталіна, ні Бандеру.
У складі молодіжних громадських і навколополітичних організацій, що правих, що лівих, таких спеців нема.

Мене, чесно кажучи, обурили "респекти" у коментарях. Які респекти, люди, кому респекти? Якщо навіть припустити, що такий знавець підривної справи і борець за ідею в одній особі існує - якого біса він підставив хлопців, влаштувавши вибух через 3 дні після відпилу ними голови??
Він пише, що готувався 2 місяці. Значить, це збіг, що під час його підготовки тризубівці відпиляли голову? Якщо це так - відклади свій задум, не саджай людей. Чекай наступної нагоди, наступного свята.

Цього Сталіна, скажу вам, і поставили для того, щоб "бандерівці" його підірвали, і можна було почати репресії. А він все стоїть і стоїть, бо - дивись вище, "специ" аполітичні. Довелося через якісь канали підкинути хлопцям з "Тризубу" суперову ідею за три дні до запланованого вибуху спиляти голову і взяти це на себе.

Якщо те, що написав цей блогер, правда, то його дуже швидко візьмуть. Хоча б тому, що знатимуть, серед кого шукати, бо таких людей небагато. І тому, що візьмуться всерйоз.
А якщо його не зловлять - тоді права я.

P.S. До речі, дати двох його постів, де він бере на себе відповідальність за вибух, - 7 і 21 січня, - майже точно фальшивка. Він запостив їх заднім числом, у ЖЖ це легко, а от дати коментарів, наскільки мені відомо, підробити неможливо. Перші коментарі до цих постів датовані вчорашнім днем, 2 лютого. Від 21 січня до 2 лютого блогери навіть без зусиль з його боку знайшли б і відкоментували ці пости. Тим більше, що він міг (і вчора почав це робити) постити всюди у коментарях лінки на свій блог.
Тобто, якщо кометарів до цих постів до 2 лютого не було - значить, пости з"явилися не раніше 2 лютого.
А мова у нього, до речі, - не блогера, а типового експерта-криміналіста.

UPD. Щодо дати я, схоже, помилилася. У кеші Яндекса є коментарі цього юзера до постів різних блогерів, де він бере на себе відповідальність за вибух, найраніші з них датовані 14 січня. Наскільки я пам'ятаю, якраз у ті дні тризубівців перестали звинувачувати у причетності до вибуху.

Originally posted by bilozerska at Не вірте у блогерів-підривників!
Tags: терроризм
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments