kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Тонну напалма, танк и карту Межигорья найдет Могилев у блогера Белозерской?

Originally posted by bilozerska at Про те, як зараз у мене справи
Друзі, сьогодні у місті відбулися 3 важливі події, і ще кілька матеріалів для оприлюднення мені прислали. Але перш ніж зайнятися донесенням до вас цієї інформації, я змушена писати про те, як ідуть справи у мене. Вибачте. Сподіваюся, з вашою допомогою так буде недовго.

Сьогодні голова МВС Анатолій Могильов, виправдовуючись у Верховній Раді перед депутатами, які запитували про мене, заявив, що у мене нібито знайшли інструкції з виготовлення напалму. Або Могильов не розуміє, що каже (навіть прізвище моє переплутав), або мені вже щось підкинули. Кажу з усією відповідальністю: ТАКИХ ІНСТРУКЦІЙ У МЕНЕ НЕ БУЛО І НЕ МОГЛО БУТИ.
 
Цитата з "Української правди":
Щодо обшуків у Білозерської, то міністр нагадав, що в лютому минулого року на її сайті першим з'явилося відео про те, як димовими шашками закидали магазин у Києві.
У січні цього року, коли пляшку з запальною сумішшю кинули у "житловий будинок", де знаходився офіс Партії регіонів, відео теж першим з'явилось у Білозерської, вказав Могильов.
"Закономірно з'ясувати, звідки в неї матеріали? Ні? У Кримінальному кодексі немає окремої статті щодо журналіста, а написано, що міліція має встановити всіх осіб, які можуть знати про це", - сказав Могильов.

"Ми вилучили у неї інструкції, як готувати напалм. Це ми куди зайдемо з такою демократією?", - запитав він.


Ось ця ж цитата, трохи в іншому вигляді, на "Главреді": "«На сайтах, які вилучили там у неї (у Білозерської, яку Могильов уперто називав «Білозір». - Авт.), вилучаємо – інструкція з виготовлення напалму. Це ми до чого прийдемо з такою демократією?».

Як у когось можна вилучити сайти? Маячня якась.
Одне зрозуміло: тепер з мене точно спробують зробити співучасницю підпалу регіонівського офісу. Що ж, війна так війна. Я не збираюся припиняти свою роботу, незважаючи ні на який тиск.

Крім як про мене, він ще багато чого наговорив - і про "Тризуб", і про переслідування активістів підприємницького Майдану - подивитесь за посиланням на УП.

Телефонує мені сьогодні з ВВС Богдан Цюпин, просить прокоментувати ці заяви про напалм. А я ж іще нічого не чула і вперто не хочу вірити, що Могильов таку дурницю справді сказав. Не чула, не знаю, кажу, але в мене ніяких таких інструкцій бути не могло.

Телефонувала слідчому Цуркану, питала, коли повернуть системний блок, нетбук, фотоапарат, відеокамеру і решту. Сказав, що він не технічний спеціаліст і не знає, скільки часу забере експертиза. Домовились, що я зателефоную на тому тижні.

Щодо решти: була сьогодні з адвокатом Сидором Кізіним у Верховній Раді (на жаль, вже після виступу Могильова), спілкувалися з депутатами. Обіцяли підтримку, і дехто вже серйозно допоміг. Через цю зустріч не потрапила на акцію під МВС. Зате на акцію під Адміністрацією встигла. Треба було бачити, як мене вітали абсолютно всі - друзі і просто знайомі, як підтримували, як оточили журналісти, скільки брали інтерв"ю - я навіть не могла працювати :) Так, я працюю і буду працювати - одна добра людина вже позичила мені фотоапарат, а скільки людей запропонували придбати чи позичити мені нову техніку... Дякую вам, друзі.

Дякую Вам, пане Олеже Тягнибок, що згадували сьогодні про мене на мітингу. Не встигла підійти, щоб подякувати особисто і попросити пробачення за позавчорашні дзвінки на мобільний. Це не я Вам телефонувала і трубку кидала, це з моєї мобілки навіщось менти :)

Знову дякую нардепам - Андрію Парубію, Ірині Геращенко, Олександру Третьякову, Лесі Оробець, Віктору Уколову.
Дякую "Репортерам без кордонів" та іншим колегам-журналістам.

КІЛЬКА ПОСИЛАНЬ:
«Репортери без кордонів» засуджують міліцейський рейд на квартиру Білозерської:
Англійською мовою: http://en.rsf.org/ukraine-police-search-young-blogger-s-home-14-01-2011,39308.html
Скорочений український переклад: http://www.telekritika.ua/news/2011-01-14/59178

Геращенко та Третьяков звернулися до Генпрокуратури з приводу інцидентів з Матіос та Білозерською:
http://www.telekritika.ua/news/2011-01-14/59164

Заява КНМП: Печерська міліція знову порушила закон щодо журналіста
http://sites.google.com/site/mediaprofspilka/hot-news-1/pecerskamiliciaznovuporusilazakonsodozurnalista

Профспілка "Медіафронт" засуджує обшук та вилучення техніки у журналістки Олени Білозерської:
http://mediafront.com.ua/news/zasudzhennja_obshuku_ta_viluchennja_tekhniki_u_zhurnalistki_oleni_bilozerskoji/2011-01-12-2

Наче все. Сідаю писати звіти з подій.


Это полный капец. В своих попытках оправдать репрессии против журналистов голубые доходят до абсолютно смехотворных выдумок.
Читайте завтра на сайте МВД:
При обыске у Белозерской было найдено:
- смесь нафтеновой и пальмитиновых кислот (900 л);
- винтовка снайперская Tavor STAR 21 (пр-ва Израиль, 1шт.);
- Гранатомет "XM307"(пр-ва США, 1шт.);
- танк  M1 Abrams (пр-ва США, 3 шт.);
- план-карта резиденции "Межигорье";
- стеклянные ёмкости с кровью христианских младенцев (общий объем - 80л);
- удостоверение сотрудника Моссад (1 шт.)
- паспорт гражданки США на имя Голды Мабович с фотографией О.Белозерской (1 шт.)

Проверяйте предсказание!
Tags: День Дурака, СМИ, криминал, терроризм, цензура
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments