kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Прокуратура Николаева объяснила ВО «Свобода» свое бездействие

Заява прес-служби прокуратури Миколаївської області


Голова Миколаївської обласної організації ВО «Свобода»  П.О. Юрлов

10 січня інтернет-видання «НикВести» оприлюднило заяву прес-служби ВО «Свобода», в якій прокуратуру Миколаївської області звинувачено в бездіяльності.
Зокрема, в заяві зазначається, що «прокуратура належним чином не відреагувала на злісні порушення законодавства під час реконструкції і подальшого ремонту скверу «Ради Європи» та на вимогу Миколаївської обласної організації ВО «Свобода» стосовно захисту порушених прав у сфері трудових відносин працівників КП «Міжнародний аеропорт Миколаїв»».
Прес-служба прокуратури області уповноважена заявити, що ці відомості не є правдивими, а звинувачення на адресу прокуратури – безпідставними.
Прокуратурою Центрального району міста Миколаєва була розглянута скарга голови Миколаївської обласної організації ВО «Свобода» П.О. Юрлова щодо постанови Центрального райвідділу ММУ УМВС України в Миколаївській області про відмову в порушенні кримінальної справи стосовно порушення законодавства під час реконструкції і подальшого ремонту скверу «Ради Європи». За результатами вивчення матеріалів перевірки постанова про відмову в порушенні кримінальної справи скасована прокуратурою Центрального району, матеріали направлені начальнику Центрального райвідділу міліції, про що П.О. Юрлову було повідомлено листом (вих. № 39-2139-10 від 16.12.2010 р).
Окрім того, звернення П.О. Юрлова та І.А. Дерев`янка щодо ненадання відповіді виконавчим комітетом Миколаївської міської ради на попереднє звернення щодо надання інформації стосовно проведення ремонтних робіт в сквері Ради Європи було направлено для розгляду прокурору міста Миколаєва. За результатами перевірки додержання Закону України «Про інформацію», на усунення виявлених порушень прокуратура м.Миколаєва внесла подання Миколаївському міському голові, оскільки не була надана відповідь на питання, поставлені авторами листа, були порушені строки розгляду листа. Про це П.О. Юрлова та І.А. Дерев`янка було повідомлено листом (вих. № 343-10 від 06.01.2011 р).
Перевірку звернення П.О. Юрлова щодо порушень законодавства про працю на комунальному підприємстві «Міжнародний аеропорт Миколаїв» прокуратурою області було доручено Миколаївському транспортному прокурору, про що автору повідомлено 03.12.2010 р. (вих. № 08/1р).
Транспортною прокуратурою із залученням фахівців Територіальної інспекції праці у Миколаївській області проведено перевірку додержання вимог законодавства про працю на комунальному підприємстві. За наслідками перевірки додержання трудового законодавства, на усунення виявлених порушень внесено подання головному директору комунального підприємства, про що авторам було повідомлено 06.01.2011 р. (вих. № 26/10).
____________________________
Из заявления Прокуратуры так и осталось не ясно - в чем суть ответов.
1. Один это подробная и полная информация по ситуация, которую Юрлов "потерял"  и теперь пиариться.
2. Это пустые отписки, которые Юрлов не счел ответами.
Tags: Тягнибок, криминал, политика
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments