kurush1 - Блог Максима Гардуса (kurush1) wrote,
kurush1 - Блог Максима Гардуса
kurush1

Припинення програми «Корвет» є частиною здачі національних інтересів України Януковичем - Тарасюк

Борис Тарасюк: Влада нищить паростки українського військового суднобудування

Припинення програми «Корвет» є частиною здачі національних інтересів України командою Януковича. Про це заявив лідер Народного Руху України, голова Комітету ВР з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк, коментуючи призупинення фінансування державних програм зі створення, зокрема, кораблів класу «Корвет».


sub.php Пріоритетом уряду Януковича-Азарова є не національна безпека, а закупка нових лімузинів для міністерств і “національні проекти”, котрі є банальним фінансуванням приватних підприємств Клюєва за рахунок держави, а, отже, казнокрадством. Уже вкрадені там кошти складають більше чверті необхідних для програми — а це тільки початок», – зауважив Борис Тарасюк.
За його словами, дії уряду на фоні послідовної позиції Росії щодо посилення Чорноморського флоту виглядають безглуздо з точки зору геополітики, але цілком вписуються в культуру здачі національних інтересів.
«Згортання програми "Корвет" - це "реалізація" позаблоковості нинішньої влади. Команда Януковича, сказавши "а" (відмова від законодавчо закріпленого курсу на євроатлантичну інтеграцію), на відріз відмовляється сказати "б", збільшивши фінансування ЗСУ. Навпаки, нинішнє керівництво діє таким чином, ніби Україна має дієві гарантії безпеки, хоча насправді це не відповідає реаліям», – зауважив Борис Тарасюк.
Коментуючи тезу директора департаменту фінансів Міністерства оборони України Івана Марка щодо не зупинки програми, а просто припинення фінансування, Лідер Руху наголосив: «Це є тим самим, що сказати, що "ми не вбиваємо пацієнта, а просто відключаємо йому кисень". Гроші на "Корвет" потрібні були ще "вчора". Припинення фінансування на 4 роки – це фактичне нищення паростків військового суднобудування».
Борис Тарасюк вимагає від Партії регіонів і В.Януковича особисто припинити підривати обороноздатність України і не обмінювати її безпекові інтереси на газову знижку.
Tags: Янукович, армия, судостроение
Subscribe
promo kurush1 february 8, 2011 10:49 16
Buy for 10 tokens
Здесь будет идти речь практически только о не признанных официальным московским патриархатом иконах (хотя и многие «признанные» святые и иконы ничуть не лучше, вспомнить хотя бы Николая II или столь активно насаждаемый в столичной православной среде культ Матроны Московской). Сразу…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments